Türkiye'nin Lider Toptan Kumaş Marketi
444 82 61
ÜMRANİYE / İSTANBUL
Hasanbaşoğlu Tekstil | Türkiye'nin Lider Toptan Kumaş UzmanıHasanbaşoğlu Tekstil | Türkiye'nin Lider Toptan Kumaş UzmanıHasanbaşoğlu Tekstil | Türkiye'nin Lider Toptan Kumaş Uzmanı

KURUMSAL

1974'ten bu yana tekstile yön veriyoruz,

Firmamız 1974 yılında ABDULLAH HASANBAŞOĞLU tarafından Sultanhamam’da kurulmuştur. 2000 yılında HASANBAŞOĞLU TEKSTİL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ kurumsal kimliği ithalata başlayarak, yurtiçi üretim yaparak ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir. 2010 yılında Giyimkent şubesinide hizmete sokarak, çok geniş stoklu olarak çalışmaya başlamıştır.
01.01.2011 itibariyle zor da olsa, 37 yıllık Aşirefendi Sultanhamam birikimini geride bırakarak,
31.12.2015 tarihine kadar Giyimkent merkez ve depomuzda faaliyetimize devam ettik.01.01.2016 tarihinde sizlere çok daha profesyonel ve kurumsal hizmet verebilmek anlayışımızla kendi yerimiz olan binamıza,Şerifali mahallesi Emin sokak No. 52 Ümraniye Adresimize taşındık.
Herzaman kalite ve güvenirlik ilkelerimize bağlı kalarak, siparişlerinizi tam zamanında ulaştırıyoruz, müşteri memnuniyeti ve hassasiyetini doğru değerlendirerek tekstil sektörünün lideri olmaktan gurur duyuyoruz.

Adnan HASANBAŞOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

VİZYONUMUZ

Geçmişimizden kazandığımız özgüvenimizle; dürüstlük, güven, şeffaflık ve kalitemizden ödün vermeden, yenilikçi ve teknolojik tüm gelişmeleri yakından takip ederek tekstil sektöründe örnek olmak, sektöründe kalıcı olmak ve marka bilinirliğini arttırarak güvenilir, istikrarlı, kaliteli kurumsal firma olmanın devamlılığını sağlayarak, toptan kumaş sektörüne yön vermeyi sağlamak.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X