Türkiye'nin Lider Toptan Kumaş Marketi
444 82 61
ÜMRANİYE / İSTANBUL
Hasanbaşoğlu Tekstil | Türkiye'nin Lider Toptan Kumaş UzmanıHasanbaşoğlu Tekstil | Türkiye'nin Lider Toptan Kumaş UzmanıHasanbaşoğlu Tekstil | Türkiye'nin Lider Toptan Kumaş Uzmanı

ÜRETİM & UYGULAMA

Toptan kumaş satışında benzersiz fiyat ve rakipsiz kalite standartını sürekli olarak yükselten Hasanbaşoğlu Tekstil tüm üretim ve imalat aşamalarında en büyük toptan kumaş tedarikçiniz. Bünyesinde yer alan servis araçlarıyla hızlı teslimatın yanı sıra iş ortağı olan geniş lojistik ağı sayesinde talep ettiğiniz ürünleri hızlı teslimat garantisiyle adresinizde! İster çadır, ister gömlek istersenizde endüstriyel ürünlerde kullanılmak üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm kumaş çeşitlerine istediğiniz değer ve metrajlar için teklif alabilirsiniz.

Astar Grubu, Polyester Kumaşlar, Pamuklu Kumaşlar, Polyester & Pamuk Kumaşlar, Naylon Kumaşlar, Örme Grubu, Teknik Kumaşlar, Elyaf ve Kapitone çeşitlerinde üretim, stok ve toptan satışı yapmaktadır, Rüzgarlık, Mont, Kaban, Eşofman Pantolon, Gömlek Yanı sıra Kayak ve Askeri Ekipmanlarda kullanılan teknik kumaşların yapımında kullanılan yüksek kaliteli ürünlerin üretiminde kumaşlarımız kullanılmakta olup tüm Türkiye'ye satışını güvenle yapmaktayız.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X